www.mamboteam.com
Publiczna Szkoła Podstawowa Nr1 w Nisku  
Start arrow Aktualno¶ci arrow Z ostatnich dni arrow "Piknik Rodzinny" w naszej szkole
26.08.2019.
 
 
"Piknik Rodzinny" w naszej szkole PDF Drukuj Email
Wpisał: Administrator   
08.06.2011.

3 czerwca 2011 roku w Szkole Podstawowej Nr1 im. płk. Stanisława D±bka

w Nisku odbył się I Piknik Rodzinny pod hasłem” Kochanym Rodzicom”.

W słoneczne popołudnie teren wokół naszej szkoły był pełen gwaru i wesołej zabawy. Krótki występ artystyczny w wykonaniu dzieci zadedykowany był ich kochanym rodzicom, następnie rozegrano konkurencje sportowe w których brały udział całe rodziny . Duż± atrakcj± były biegi z jajkiem rzuty patelnią

i przeciąganie liny. Wszyscy mieli również możliwość sprawdzenia swojej wiedzy oraz zaprezentowania się w strojach „z epoki”. Impreza zakończyła się wręczeniem nagród. Przez cały piknik o żołądki gości troszczyły się kucharki serwuj±c kiełbaski z grilla. Każde dziecko otrzymało słodki poczęstunek .Piknik Rodzinny okazał się dla dzieci źródłem wielkiej radości i wspaniałej zabawy. Istotne było to, że dzieci mogły czynnie, z udziałem rodziców, uczestniczyć

w zabawach i wielu ciekawych konkurencjach.

Wszystkim zaangażowanym w przygotowania serdecznie dziękujemy.


"Ś¦więto Rodziny" w oddziale zerowym

W czwartek (02.06.2011 r.) w oddziale zerowym odbyła się rodzinna uroczystość z okazji Dnia Matki, Dnia Dziecka i Dnia Ojca. Honorowymi gośćmi uroczystości byli rodzice dzieci oraz pani dyr. Beata Żak. Prezentem dla gości od dzieci było przedstawienie pt. "Kopciuszek" Ch. Perrault'a. Dodatkowymi upominkami dla rodziców były okolicznościowe wierszyki oraz laurki i świeczniki z masy solnej. Mił± rodzinn± atmosferę osłodził dodatkowo smak domowego ciasta, upieczonego przez mamy. Nawet szalej±ca za oknami burza nie zepsuła rodzinnego spotkania.

wych. Barbara Dziedzic

Zmieniony ( 23.06.2012. )
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
Imieniny
26 Sierpnia 2019
Poniedziałek
Imieniny obchodz±:
Dobroniega, Joanna,
Konstanty, Maksym,
Maria, Wiktorian,
Zefir, Zefiryn,
Zefiryna
Do końca roku zostało 128 dni.
 
Top! Top!