www.mamboteam.com
Publiczna Szkoła Podstawowa Nr1 w Nisku  
Start arrow Aktualności arrow Z ostatnich dni arrow Szkolny Przegląd Talentów Muzycznych
19.09.2019.
 
 
Szkolny Przegląd Talentów Muzycznych PDF Drukuj Email
Wpisał: Administrator   
19.05.2011.

Dnia 12 maja 2011r. w Publicznej Szkole Podstawowej Nr 1 w Nisku im. płk Stanisława Dąbka odbył się Szkolnych Przegląd Talentów Muzycznych w dwóch kategoriach: œśpiew oraz gra na instrumentach muzycznych. W czwartek 12 maja 2011r.  o godzinie 10 pani dyrektor PSP NR 1 Beata Żak przywitała zebranych na sali uczniów, rodziców i opiekunów występujących artystów. Następnie głos zabrała „pani od muzyki” przedstawiając cel i formę przedsięwzięcia oraz oddała głos prowadzącej Przegląd Karolinie Stachurze uczennicy klasy VI a. Przegląd podzielony został na dwie częœci według grup wiekowych – w pierwszej prezentowali się uczniowie klas O – III . W kategorii œpiew jury usłyszało 11 wykonawców, a w kategorii gra na instrumentach muzycznych zaprezentowało się 5 uczniów.W drugiej częœci prezentowali się uczniowie klas IV – VI również w dwóch kategoriach. W œpiewie jury usłyszało pięciu solistów, a grze na instrumentach muzycznych również prezentowało się pięciu wykonawców.    Jury  składzie: p. Mieczysław Koziarz, p. Konrad Dąbek, p. Edward Horoszko przyznało następujące nagrody i wyróżnienia : w grupie wiekowej O – III w: 

·        kategorii œpiew: nagroda dla Zuzi Dšbek z klasy II b, wyróżnienia dla Julii Kolano i Kaji Puzio z klasy I b,  nagroda specjalna dla Elizy Kukli z „O”.

·        kategorii gra na instrumentach:nagroda dla Stasia Habigiera z klasy I b, wyróżnienia dla Mai Adamczyk z klasy I b i  Przemka Wójtowicza z klasy I b,nagroda specjalna dla Wiktorii Podpory z klasy „0”. 

W grupie wiekowej IV – VI w : 

·        kategorii œpiew: nagroda dla Oliwii Katy z klasy IV b, wyróżnienia dla Weroniki Turek i Patryka Szabata z klasy IV b.

·        kategorii gra na instrumentach: nagrody dla: Karol Harasima z klasy Va i Jakuba Koziarza z klasy VI a, wyróżnienie specjalne dla  Wojtka Habigiera  z klasy Va.

Przeglšd cieszył się zainteresowaniem uczniów – w sumie zgłosiło swój udział 30 uczestników. Zaprezentowało się 26 osób, w tym w młodszej grupie 16 dzieci, a w starszej 10 osób. Mamy nadzieję, że przeglšd utwierdzi  w występujšcych odkryte już talenty oraz wzbudzi refleksję w młodych widzach i pomoże odkryć to, co jeszcze nieuœwiadomione.

   
  
Zmieniony ( 20.06.2012. )
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
Imieniny
19 Września 2019
Czwartek
Imieniny obchodzą:
Alfons, Alfonsyna,
January, Konstancja,
Sydonia, Teodor,
Więcemir
Do końca roku zostało 104 dni.
 
Top! Top!