Start arrow Aktualno¶ci arrow Z ostatnich dni arrow PASOWANIE PIERWSZOKLASISTÓW
16.07.2018.

PASOWANIE PIERWSZOKLASISTÓW PDF Drukuj Email
28.10.2010.

Dnia 20 października 2010 roku obbyło się uroczyste przyjęcie pierwszoklasistów do społeczności uczniów PSP nr 1. Po symbolicznym przecięciu biało-czerwonej wstęgi dzieci zostały wprowadzone na salę gimnastyczną, gdzie złożyły ślubowanie i pani dyrektor Beata Żak dokonała pasowania każdego ucznia. Pierwszoklasiści zaprezentowali przygotowany na tę okazję występ artystyczny. Odważnie recytowali wiersze i śpiewali piosenki. Śwój program przedstawili także drugoklasiści, którzy wykonali również upominki dla młodszych kolegów. W tej ważnej chwili pierwszoklasistom licznie towarzyszyli rodzice, opiekunowie i rodzeństwo. Po zakończeniu części oficjalnej uczniowie udali się na poczęstunek, przygotowany przez rodziców.

Pierwszoklasistom życzymy wielu sukcesów w nauce, wspaniałych przyjaźni i radosnych chwil w naszej szkole!

Zmieniony ( 28.10.2010. )

16 Lipca 2018
Imieniny obchodz±: