22.06.2018.

Konto? Zarejestruj się!
Dzień Języków Obcych
21.06.2018.

Dzień Języków Obcych w naszej szkole odbył się 7 czerwca, a motywem przewodnim w tym roku szkolnym była tradycja wytwarzania chleba w wybranych krajach świata, jego rodzaje i sposoby spożywania. Nasi uczniowie mieli okazję nie tylko podziwiania kultury danego państwa, ale również degustacji chleba. W ten sposób zachęcaliśmy do podróży, tych realnych i tych z książką w ręku.

Zmieniony ( 21.06.2018. )

Pożegnanie trzeciej klasy
12.06.2018.

Dnia 8 czerwca uczniowie klasy III a wraz ze swoim wychowawcą, nauczycielem wspomagającym i rodzicami zorganizowali imprezę klasową w plenerze na Warchołach. Swoją obecnością zaszczyciła nas Pani dyrektor szkoły. Spotkanie pożegnalne rozpoczęło się częścią artystyczną. Były wiersze i piosenki z okazji Dnia Rodziny, pożegnalne z nutką smutku i na koniec radosne wakacyjne. Dzieci przygotowały podarunki dla rodziców i przybyłych gości. A potem już na luzie do wieczora grillowanie, rozmowa i tańce. Trudno było się rozstać ze względu na miłą atmosferę jak również przyjemne otoczenie przyrody w ten ciepły piątkowy wieczór.

Pożegnanie trzeciej klasy

Zmieniony ( 12.06.2018. )

Wycieczka do Bałtowa
04.06.2018.

Dnia 22 maja 2018 roku klasa V b wraz z wychowawcą panią Elżbietą Wojdan i panią Anna Kuryłą była na wycieczce klasowej w Bałtowie. Uczniowie zwiedzili Jura-Park, Prehistoryczne Oceanarium i Zwierzyniec Bałtowski. Oglądali Polskę w Miniaturze, bawili się na Sabatówce oraz w Parku Rozrywki. Uczniowie wrócili z wycieczki bardzo zadowoleni, wszystko im się podobało.

WYCIECZKA DO BAŁTOWSKIEGO KOMPLEKSU TURYSTYCZNEGO KL 5B 2018r.

Zmieniony ( 06.06.2018. )

««  start « poprz. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 nast.  » koniec »»

Pozycje :: 1 - 4 z 265
Odwiedza nas 1 gość