21.01.2019.

Konto? Zarejestruj się!
Wycieczka do fabryki bombek w Nowej Dębie
14.01.2019.

18 grudnia uczniowie z klas 7a,6 b i 7b wybrali się na wycieczkę do zakładu produkującego bombki choinkowe. W trakcie wizyty mieliśmy możliwość podziwiania wyjątkowej urody okazów bombek  w muzeum jak również choinek udekorowanych w różnorodnych stylach i kolorystyce. Zwieńczeniem naszej wizyty były warsztaty, w trakcie których obserwowaliśmy proces tworzenia i dekorowania tych wyjątkowych ozdób. Na koniec każdy mógł udekorować i zabrać ze sobą na pamiątkę jedną bomkę.

KIERMASZ ŚWIĄTECZNY

Szlachetna Paczka
14.01.2019.

Po raz kolejny nasza szkoła wzięła udział w akcji Szlachetna Paczka. Dzięki ofiarności rodziców, uczniów i nauczycieli mogliśmy sprawić świąteczną radość rodzicom małej dziewczynki i jej samej oczywiście. Podziękowaniem niech będą słowa wolontariuszy i rodziny.

Serdecznie dziękuję za współpracę podczas przygotowywania paczek dla rodziny Pani Gosi. Dziękuję za przygotowanie tylu paczek i odpowiedź na wszystkie potrzeby rodziny. W trakcie spotkania z Rodziną, podczas wręczania paczek byliśmy szczęśliwi, ponieważ otrzymała od Darczyńcy wszystko czego potrzebowała. Jesteśmy pozytywnie zaskoczeni.

Serdecznie dziękujemy za otrzymaną pomoc. Przekazaliśmy wolontariuszom bombkę i kartkę świąteczną zrobioną własnoręcznie. Dziękujemy za wspaniałą pomoc dla Dorotki, materiały szkolne, ubranka, kurteczkę, obuwie oraz lalkę, z której się bardzo cieszy. Życzymy WAM drodzy Darczyńcy wszystkiego najlepszego. Będziemy o WAS zawsze pamiętać. Jesteśmy tak szczęśliwi, ze słowa nie potrafią tego wyrazić. Życzymy zdrowych, spokojnych, rodzinnych Świąt Bożego Narodzenia i wszystkiego najlepszego w Nowym Roku.

Zmieniony ( 14.01.2019. )

««  start « poprz. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 nast.  » koniec »»

Pozycje :: 1 - 4 z 298
Odwiedza nas 1 gość