www.mamboteam.com
Publiczna Szkoła Podstawowa Nr1 w Nisku  
Start
22.10.2019.
 
 
Menu główne
Start
Aktualności
Linki
Napisz do nas
Szukaj
Dyrekcja
Kompetencje kluczowe
Dane szkoły
Dokumenty Szkolne
O patronie
Ogłoszenia
PROMOCJA ZDROWIA
Moda na zdrowie
Warto wiedzieć
Świetlica szkolna
Świetlica szkolna
Media
Fotogaleria
YouTube
Osiągnięcia sportowe
Sport
Rada Rodziców
Dane Rady Rodziców
Samorząd Szkolny
Działalność Samorządu
Logowanie

Nie pamiętam hasła
Konto? Zarejestruj się!
Rozpoczęcie roku szkolnego
Wpisał: Administrator   
28.08.2019.

Uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego 2019/2020 w PSP Nr 1 w Nisku godz. 900 . Msza św. na rozpoczęcie roku szkolnego w Sanktuarium Św. Józefa godz. 800

Zmieniony ( 28.08.2019. )
 
Dzień Języków Obcych
Wpisał: Administrator   
19.06.2019.

Dnia 11 czerwca 2019 r. w naszej szkole odbył się Dzień Języków Obcych. Uroczystość rozpoczęła się od krótkiego przedstawienie pt.” United Kingdom of Great Britain and Northern Ireland”. Uczniowie klasy V a i b w krótkich scenkach przedstawili historię Zjednocznego Królestwa. Mogliśmy się spotkać  z Harrym Potterem, Hermioną, Sherlokiem Holmsem, Watsonem, Robin Hoodem, rodowitym Szkotem, gwardzistą czy też samą Królową Elżbietą II. Uczniowie w krótkich scenach sytuacyjnych pokazali nam jak wygląda rozmowa dwóch anglików o pogodzie czy też rozmowa kelnera z klientami a turystki z Polski pokazały i opisały nam  jak wgląda Stonehenge, Big Ben, pałac królowej Elżbiety II oraz słynna budka telefoniczna. Podczas przedstawienia wysłuchaliśmy również słynnych zespołów angielskich takich jak: The Beatles, Queen i Spice Girls oraz zobaczyliśmy jak wyglądają słynni angielscy piłkarze. Na koniec przedstawienia uczniowie kl. V a i b wraz z uczniami z klasy I a i I b zaśpiewali piosenkę na pożegnanie pt. „Goodbye, goodbye see you again”. Po przedstawieniu Pani Dyrektor wręczyła dyplomy z konkursów językowych takich jak: konkurs plastyczno językowy pt. „ My first English dictionary-mój pierwszy słowniczek językowy”, konkurs ogólnopolski GALILEO oraz szkolny konkurs leksykalno - gramatyczny. Po rozdaniu dyplomów młodzież mogła wykazać się wokalnie i tanecznie w konkursie EUROWIZJA 2019 oraz w konkursie wiedzy kulturoznawczej. Wszyscy uczniowie, którzy brali udział w tych konkursach zostali nagrodzeni słodkościami, które zostały przygotowane przez młodzież naszej szkoły. Nadrzędnym celem organizacji obchodów Dnia Języków Obcych było promowanie języków obcych, przedstawienie korzyści płynących ze znajomości języków, zachęcenie oraz zmotywowanie uczniów do dalszej nauki języków obcych. Serdecznie dziękujemy wszystkim zaangażowanym uczniom, rodzicom i nauczycielom. Koordynatorami imprezy były: p. Magdalena Leń i p. Małgorzata Maciąg.

Zmieniony ( 19.06.2019. )
 
Zakończenie roku szkolnego 2018/2019
Wpisał: Administrator   
18.06.2019.

Zakończenie roku szkolnego 2018/2019 odbędzie się 19 czerwca. Msza święta o godz: 800 w Kościele św. Józefa, po mszy św. uroczyste zakończenie w szkole.

Zmieniony ( 18.06.2019. )
 
««  start « poprz. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 nast.  » koniec »»

Pozycje :: 1 - 4 z 325
Gościmy
Imieniny
22 Października 2019
Wtorek
Imieniny obchodzą:
Abercjusz, Filip,
Halka, Kordula,
Kordelia,
Przybysława, Sewer
Do końca roku zostało 71 dni.
 
Top! Top!