www.mamboteam.com
Publiczna Szkoła Podstawowa Nr1 w Nisku  
Start
21.01.2019.
 
 
Menu główne
Start
Aktualności
Linki
Napisz do nas
Szukaj
Dyrekcja
Dane szkoły
O patronie
Ogłoszenia
Dokumenty Szkolne
Plan lekcji 2016/2017
PROMOCJA ZDROWIA
Moda na zdrowie
Warto wiedzieć
Świetlica szkolna
Świetlica szkolna
Media
Fotogaleria
YouTube
Osiągnięcia sportowe
Sport
Rada Rodziców
Dane Rady Rodziców
Samorząd Szkolny
Działalność Samorządu
Logowanie

Nie pamiętam hasła
Konto? Zarejestruj się!
Wycieczka do fabryki bombek w Nowej Dębie
Wpisał: Administrator   
14.01.2019.

18 grudnia uczniowie z klas 7a,6 b i 7b wybrali się na wycieczkę do zakładu produkującego bombki choinkowe. W trakcie wizyty mieliśmy możliwość podziwiania wyjątkowej urody okazów bombek  w muzeum jak również choinek udekorowanych w różnorodnych stylach i kolorystyce. Zwieńczeniem naszej wizyty były warsztaty, w trakcie których obserwowaliśmy proces tworzenia i dekorowania tych wyjątkowych ozdób. Na koniec każdy mógł udekorować i zabrać ze sobą na pamiątkę jedną bomkę.

Zmieniony ( 14.01.2019. )
 
KIERMASZ ŚWIĄTECZNY
Wpisał: Administrator   
14.01.2019.

Przed nami wspaniały czas oczekiwania na Święta Bożego Narodzenia, wzorem lat ubiegłych w naszej szkole odbywał się kiermasz świąteczny. Przez  trzy dni można było zakupić piękne stroiki i pyszne ciasteczka lub wylosować bożonarodzeniowe ozdoby oraz  sianko na świąteczny stół.. Kiermasz ten to nasza szkolna tradycja, a mógł on się odbyć dzięki zaangażowaniu uczniów klasy 7 a i pani Maciąg, której autorstwa są wyjątkowe stroiki! Zgromadzone w ten sposób fundusze zostały przeznaczone na Szlachetną Paczkę oraz działalność wolontariatu w naszej placówce.

Zmieniony ( 14.01.2019. )
 
Szlachetna Paczka
Wpisał: Administrator   
14.01.2019.

Po raz kolejny nasza szkoła wzięła udział w akcji Szlachetna Paczka. Dzięki ofiarności rodziców, uczniów i nauczycieli mogliśmy sprawić świąteczną radość rodzicom małej dziewczynki i jej samej oczywiście. Podziękowaniem niech będą słowa wolontariuszy i rodziny.

 Serdecznie dziękuję za współpracę podczas przygotowywania paczek dla rodziny Pani Gosi. Dziękuję za przygotowanie tylu paczek i odpowiedź na wszystkie potrzeby rodziny. W trakcie spotkania z Rodziną, podczas wręczania paczek byliśmy szczęśliwi, ponieważ otrzymała od Darczyńcy wszystko czego potrzebowała. Jesteśmy pozytywnie zaskoczeni.

Serdecznie dziękujemy za otrzymaną pomoc. Przekazaliśmy wolontariuszom bombkę i kartkę świąteczną zrobioną własnoręcznie. Dziękujemy za wspaniałą pomoc dla Dorotki, materiały szkolne, ubranka, kurteczkę, obuwie oraz lalkę, z której się bardzo cieszy. Życzymy WAM drodzy Darczyńcy wszystkiego najlepszego. Będziemy o WAS zawsze pamiętać. Jesteśmy tak szczęśliwi, ze słowa nie potrafią tego wyrazić. Życzymy zdrowych, spokojnych, rodzinnych Świąt Bożego Narodzenia i wszystkiego najlepszego w Nowym Roku.

Zmieniony ( 14.01.2019. )
 
««  start « poprz. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 nast.  » koniec »»

Pozycje :: 1 - 4 z 298
Gościmy
Imieniny
21 Stycznia 2019
Poniedziałek
Imieniny obchodzą:
Agnieszka, Epifani,
Jarosław, Jarosława,
Jerosława, Marcela
Do końca roku zostało 345 dni.
 
Top! Top!