27.05.2017.

Konto? Zarejestruj się!
KONCERT ZESPOŁU Z UKRAINY
23.05.2017.

22 maja 2017r w naszej szkole odbył się koncert młodzieżowego zespołu z Ukrainy miasta Tarnopol. Artyści gościli w naszej szkole już po raz drugi. Zaprezentowali składankę tańców ukraińskich, cygańskich i gruzińskich oraz utwory ukraińskiego folkloru ludowego. Piękna choreografia i energetyczny przekaz sprawiły, że koncert został przyjęty przez uczniów naszej szkoły w entuzjastycznie. Hitem koncertu podobnie jak ostatnim razem była piosenka „Hej sokoły”, którą razem z artystami  śpiewali wszyscy uczniowie i nauczyciele.

Zespół z Ukrainy

Zmieniony ( 23.05.2017. )

VI Powiatowy Konkurs Ortograficzny
23.05.2017.

19 maja 2017 roku odbył się w naszej szkole VI Powiatowy Konkurs
Ortograficzny  " O Złote Pióro Starosty".

Z zadaniami ortograficznymi zmierzyło się 21 uczniów z siedmiu gmin naszego powiatu. Zwycięzcą została uczennica klasy VI Zespołu Szkół nr 3
w Nisku  Aleksandra Haduch  i to ona zdobyła główną nagrodę - pióro wygrawerowanym napisem " Mistrz Ortografii" oraz inne nagrody rzeczowe.
Drugie miejsce również zajęła reprezentantka Niska, a trzecie przypadło wudziale gminie Harasiuki. Wszyscy uczestnicy otrzymali dyplomy, a nauczyciele podziękowania. Konkurs odbył się pod patronatem starosty i to właśnie pan Robert Bednarz osobiście gratulował zwyciężczyni i pozostałym laureatom.

VI POWIATOWY KONKURS ORTOGRAFICZNY

Zmieniony ( 23.05.2017. )

WIZYTA W MLECZARNI W STALOWEJ WOLI
22.05.2017.

Wycieczka do Okręgowej Spółdzielni Mleczarskiej w Stalowej Woli

Dnia 17 maja klasa IIA wyruszyła na wycieczkę do Okręgowej Spółdzielni Mleczarskiej w Stalowej Woli. Uczniowie wraz z opiekunami dotarli na miejsce autobusem miejskim. Co dla niektórych przejazd MKS-em był niemałą atrakcją.

W mleczarni zostaliśmy powitani przez Panią Wiceprezes, która oprowadziła nas po halach produkcyjnych i laboratorium w którym bada się skład mleka.

W zakładowej świetlicy oglądnęliśmy film na temat przygotowywania mleka i jego przetworów do sprzedaży , a na zakończenie dzieci zostały poczęstowane twarożkiem i krówkami. Każdy uczeń otrzymał certyfikat Małego Mleczarza

Wycieczka była bardzo udana, dopisała pogoda, przywieźliśmy dużo wrażeń i wiadomości.

Wychowawca  klasy: Beata Przygoda

WIZYTA W MLECZARNI W STALOWEJ WOLI
Zmieniony ( 22.05.2017. )

««  start « poprz. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 nast.  » koniec »»