20.01.2018.

Konto? Zarejestruj się!
SPOTKANIE Z PODRÓŻNICZKĄ
04.01.2018.

Tuż przed Świętami naszą szkołę odwiedziła podróżniczka Aleksandra Wnuk prowadząca bloga https://poproszedokladke.pl

Podzieliła się swoimi wrażeniami z ostatnio odbytej podróży do hiszpańskiej Andaluzji. Opowiadała o kulturze kraju, ciekawostkach i jedzeniu. Nie mogło też zabraknąć tematyki świątecznej - Ola przybliżyła nam hiszpańskie zwyczaje bożonarodzeniowe i opisała jak wygląda ten niezwykły czas poza Polską.

SPOTKANIE Z PODRÓŻNICZKĄ

Zmieniony ( 08.01.2018. )

Chcemy być bezpieczni
08.01.2018.

19.12.2017r. uczniowie klas pierwszych spotkali się z policjantami i uczennicami Liceum Ogólnokształcącego w Nisku, w ramach kampanii profilaktycznej dotyczącej bezpieczeństwa.. Uczniowie obejrzeli film, rozmawiali na temat bezpieczeństwa oraz utrwalili numery alarmowe. Poznali również zasady udzielania pierwszej pomocy i wykorzystali zdobytą wiedzę w praktyce. Na zakończenie wszyscy otrzymali znaczki odblaskowe.

Chcemy być bezpieczni

Zmieniony ( 08.01.2018. )

WIZYTA W DOMU DZIECKA
22.12.2017.

20 grudnia przedstawiciele Samorządu Uczniowskiego, jak co roku, zawieźli zebrane wcześniej upominki do Domu Dziecka w Stalowej Woli. Dzięki ofiarności uczniów naszej szkoły i rodziców zebrane zostały słodycze, kosmetyki i przybory szkolne. Sprawiliśmy dzieciom dużo radości , a nasi uczniowie mogą być dumni , że potrafią się dzielić z innymi. szczególnie pokrzywdzonymi przez los. Otrzymaliśmy piękne życzenia świąteczne i dużo uśmiechu!

Zmieniony ( 22.12.2017. )