20.02.2019.

Konto? Zarejestruj się!
Sukcesy z matematyki w I semestrze roku szkolnego 2018/2019

I  Konkursy

1. Ogólnopolski Konkurs Matematyczny" Alfik"

W konkursie „ Alfik” brało udział 37 uczniów z klas II- VIII (bez klasy III).

Najlepszy wynik z klas drugich otrzymał Aleksander Zaleśny (nauczyciel p. Danuta Bona oraz p. Elżbieta Wojdan- nauczanie indywidualne - społeczne) zajmując 6 miejsce w województwie.  Uczeń ten otrzymał dyplom za uzyskanie bardzo dobrego wyniku w konkursie.

Najlepszy wynik z klas czwartych uzyskał Antoni Dubiel ( nauczyciel p. Elżbieta Wojdan) zajmując 164 miejsce w województwie.

Najlepszy wynik z klas piątych otrzymał Szymon Walczak (nauczyciel p. Anna Kuryła) zajmując 53 miejsce w województwie.

Najlepszy wynik z klas szóstych otrzymał Jan Habigier zajmując 33 miejsce

w województwie (nauczyciel p. Anna Kuryła).

Uczeń ten otrzymał dyplom za uzyskanie bardzo dobrego wyniku w konkursie.

Najlepszy wynik z klas siódmych otrzymał Jakub Rozwadowski zajmując 21 miejsce w województwie (nauczyciel p. Elżbieta Wojdan).

Najlepszy wynik z klas ósmych otrzymał Aleksander Piekarz zajmując 65 miejsce w województwie (nauczyciel p. Elżbieta Wojdan).

2. Ogólnopolski Konkurs Matematyczny MAKS- sesja jesienna

W konkursie brało udział 31uczniów.

Najlepsi okazali się:

1. Piech Filip klasa IV b- wynik-dobry - 21 miejsce w województwie (nauczyciel pani Anna Kuryła),

2. Walczak Szymon klasa 5a- wynik dobry- 7 miejsce w województwie - (nauczyciel pani Anna Kuryła),

3. Mierzwa Paweł klasa 6a wynik dobry-5 miejsce w województwie - (nauczyciel pani Anna Kuryła),

4. Michał Kieżun -wynik dobry - 6 miejsce w województwie-(nauczyciel pani Anna Kuryła),

5. Pintal Monika-klasa 6b wynik  dobry-9 miejsce  w województwie (nauczyciel pani Elżbieta Wojdan,

6.  Rej Krzysztof - klasa 6b -12 miejsce  w województwie (nauczyciel pani Elżbieta Wojdan)

7. Jan Habigier klasa 6 a-wynik  dobry-17 miejsce  w województwie (nauczyciel pani Anna Kuryła),

8. Jakub Rozwadowski klasa  7 b wynik bardzo dobry - 3 miejsce w województwie (nauczyciel pani Elżbieta Wojdan) darmowy udział w kolejnej edycji,

9. Magdalena Hyła - klasa 8b -wynik dobry-9 miejsce w województwie (nauczyciel pani Elżbieta Wojdan). Uczniowie otrzymali dyplomy i drobne upominki.

II  Programy, w których uczestniczymy:

-"Lepsza szkoła" -sesje z plusem z matematyki

- " Matlandia"- nauka przez komputer

-  "Super klasa" -rywalizacja klas

Zmieniony ( 04.02.2019. )

Spotkanie z dietetykiem i kosmetyczką
04.02.2019.

30 stycznia  2019 r. w ramach promocji zdrowia - odbyło się spotkanie z dietetykiem i kosmetyczką, w czasie którego nasi uczniowie mieli możliwość zapoznania się z prawidłowymi zasadami dbania o zdrowie, urodę i prawidłowe odżywianie. Zaproszeni goście przekazali wiele cennych wskazówek, którymi należy się kierować przy komponowaniu jadłospisu i  kupowaniu kosmetyków. Wprowadzeniem do tego spotkania była bajka o królewnie Śnieżce w nowoczesnej wersji, którą przygotowali uczniowie z kl. 7 a oraz 8 a i b.

Zmieniony ( 04.02.2019. )

Dzień Babci i Dziadka w kl. I - III 2018/2019
04.02.2019.

W dniach 21- 29 stycznia 2019r. klasy I- III  uroczyście obchodziły Dzień Babci i Dziadka. Przygotowały część artystyczną w formie Inscenizacji , Koncertów Życzeń i Jasełek. Występy zostały nagrodzone gromkimi brawami.    Dzieci przygotowały własnoręcznie zrobione podarunki, które na koniec części artystycznej wręczyły swoim dziadkom wraz z pięknymi życzeniami. Z pomocą rodziców przygotowany został również słodki poczęstunek z kawą  i  herbatą.  Babcie i Dziadkowie z wielką radością i dumą patrzyli na występujących wnuków i z pewnością te chwile zapadną na długo w ich pamięci.

Zmieniony ( 08.02.2019. )

««  start « poprz. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 nast.  » koniec »»

Pozycje :: 1 - 4 z 304
20 Lutego 2019