24.09.2018.

Konto? Zarejestruj się!
Spływ kajakowy
24.09.2018.

W dniu 19.09.2018 uczniowie klasy 8a wybrali się na pożegnanie lata na Roztocze. Uczestniczyli w spływie kajakowym doliną Wieprza. Pogoda dopisała, wrażeń moc. Chciałoby się wydłużyć trasę spływu... . Polecamy!

Klasa 8a - spływ kajakowy

Zmieniony ( 24.09.2018. )

Bezpieczna droga z policjantem
07.09.2018.

7 września 2018 roku gościliśmy w naszej szkole policjantów w ramach akcji „Bezpieczna droga do szkoły”. Uczestnikami spotkania byli  uczniowie klas I – III. Dzieci poznały zasady bezpiecznego zachowania na drodze, na podwórku i w domu. Policjanci wdrażali dzieciom zasady bezpiecznego zachowania się w ruchu drogowym oraz na placu zabaw. Uczniowie byli zadowoleni z takiej formy zajęć.

Zdjęcie

Zmieniony ( 14.09.2018. )

Uroczystr rozpoczęcie roku szkolnego 2018/2019
03.09.2018.

3 września odbyło się uroczyste rozpoczęcie  roku szkolnego 2018/2019. Inaugurację roku rozpoczęła Msza święta w Kościele św. Józefa. Po mszy św. uczniowie spotkali się w sali gimnastycznej naszej szkoły. Na sali nastąpiło odśpiewanie Hymnu Państwowego przez całą społeczność szkolną. Następnie pani dyrektor Beata Żak bardzo serdecznie przywitała wszystkich uczniów, rodziców, nauczycieli i pracowników administracji i obsługi, życzyła owocnej pracy w nowym roku szkolnym. Na uroczystości rozpoczęcia roku szkolnego nie zabrakło również przewodniczącego Rady Rodziców Pana Sławomira Czwala, który także powitał bardzo gorąco całą społeczność szkolną. Po rozpoczęciu na sali gimnastycznej nastąpiło spotkanie uczniów z wychowawcami w salach lekcyjnych.

Uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego 2018/2019

Zmieniony ( 14.09.2018. )

««  start « poprz. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 nast.  » koniec »»

Pozycje :: 1 - 4 z 268